SV Kadoelen | Vikingpad 44 | 1034VG Amsterdam | tel.nr. 020 - 631 6673 / 020 - 631 7121

Wedstrijden week 16

thuis

DAGDATUMTIJDTHUISTEAM UITTEAMVELDSCHEIDSRECHTEROPMERKINGBIJZONDERHEDEN
BESTUURSDIENST: Joke en Nicky
ZA21-48:45Kadoelen JO10-1-VVA/SpartaanJO10-21AM. Tanoute / V. Cibic
ZA21-48:45Kadoelen JO9-1-Buitenveldert JO9-22AAspelleider5-2 DOELTJES PLAATSEN, VASTZETTEN, NA AFLOOP WEGZETTEN
ZA21-48:45Kadoelen JO8-1-Ilpendam JO8-22ABspelleider5-2 DOELTJES PLAATSEN, VASTZETTEN, NA AFLOOP WEGZETTEN
ZA21-48:45Kadoelen MO11-1-AFC MO11-11BR.Ozturk
ZA21-410:30Kadoelen MO19-1-DSS MO19-11W.Scholten
ZA21-410:30Kadoelen MO17-1-AFC'34 MO17-13
ZA21-410:30Kadoelen MO13-2-Amstelveen MO13-12A.Zorlu
ZA21-412:15Kadoelen 2-AFC 31Ron Hemminga
ZA21-412:15Kadoelen 4-Argon 73
ZA21-412:15KadoelenMO15-1-Herta MO15-12J.Mattheijer
ZA21-414:30Kadoelen 1-Sporting Andijk 11J. Primowees
ZA21-414:30Kadoelen VR1-Nieuw Sloten VR12Raymond Roosassistent scheidsrechter:
Don Peijters

uit 

DAGDATUMTIJDTHUISTEAM UITTEAMSCHEIDSRECHTEROPMERKINGVELDTYPE
ZA21-48:45ZOB MO13-2-Kadoelen MO13-3gras
ZA21-49:00Purmerland JO11-2-Kadoelen JO11-1kunstgras
ZA21-49:30BVV'31 MO11-2-Kadoelen MO11-3kunstgras
ZA21-49:30Zaanlandia JO14-2-Kadoelen JO14-1kunstgras
ZA21-49:45SDW JO8-2-Kadoelen JO8-2gras
ZA21-411:15Kon. HFC JO9-14m-Kadoelen JO9-4mgras
ZA21-412:00RCZ JO13-2-Kadoelen JO13-1gras
ZA21-412:30Meteoor de 2-Kadoelen 3gras
ZA21-413:30Jong Holland MO11-3-Kadoelen MO11-2kunstgras
ZA21-414:00RCZ 45+1-Kadoelen 45+1gras
ZA21-415:15AS'80 JO10-4-Kadoelen JO10-2kunstgras
ZA21-416:00IJburg MO15-2-Kadoelen MO15-2kunstgras
ZO22-411:00Zwaagdijk 45+1-Kadoelen 45+1gras
ZO22-412:00Meer de 3-Kadoelen 2kunstgras

ZA 28 EN ZO 29 APRIL en 5 MEI INHAAL-BEKERWEDSTRIJDEN

Wedstrijden week 17

thuis

DAGDATUMTIJDTHUISTEAM UITTEAMVELDSCHEIDSRECHTEROPMERKINGBIJZONDERHEDEN
WO
ZAAL
25-421:10Kadoelen VR1-OSV VR11sporthal:
ICL Landsmeer
WO25-418:30open dagselectie jeugden jeugdwedstrijden2
ZA28-48:45Kadoelen JO10-1-Purmerend JO10-7m1A
ZA28-48:45Kadoelen JO10-2-Dijk de JO10-31B
ZA28-48:45Kadoelen JO9-1-DWS JO9-12AAspelleider5-2 DOELTJES PLAATSEN, VASTZETTEN, NA AFLOOP WEGZETTEN
ZA28-48:45Kadoelen JO9-2-HBOK JO9-12ABspelleider5-2 DOELTJES PLAATSEN, VASTZETTEN, NA AFLOOP WEGZETTEN
ZA28-48:45Kadoelen JO8-1-Purmerend JO8-22BCspelleider5-2 DOELTJES PLAATSEN, VASTZETTEN, NA AFLOOP WEGZETTEN
ZA28-48:45Kadoelen JO8-2-Monnickendam JO8-22BDspelleider5-2 DOELTJES PLAATSEN, VASTZETTEN, NA AFLOOP WEGZETTEN
ZA28-410:30Kadoelen MO15-2-Hercules Z'dam MO15-21competitie
ZA28-412:15Kadoelen 2-Volendam 51J.van der Houtcompetitie

uit

DAGDATUMTIJDTHUISTEAM UITTEAMSCHEIDSRECHTEROPMERKINGVELDTYPE
ZA28-49:30RKDES JO9-6m-Kadoelen JO9-5mcompetitieWeTra
ZA28-412:00Zaanlandia JO13-2-Kadoelen JO13-1competitie tijd gewijzigdgras
ZA28-410:30Volendam JO11-8-Kadoelen JO11-1competitiegras
ZA28-411:30TOB 2-Kadoelen 3competitiegras
ZA28-413:15KFC JO14-3-Kadoelen JO14-1competitiekunstgras
ZA28-414:30IJburg MO13-2-Kadoelen MO13-1competitiekunstgras
ZA28-414:30Meer de VR3-Kadoelen VR1bekerkunstgras
ZO29-411:00Buitenveldert 3-Kadoelen 2competitiekunstgras

Wedstrijden week 18

thuis

DAGDATUMTIJDTHUISTEAM UITTEAMVELDSCHEIDSRECHTEROPMERKINGBIJZONDERHEDEN
BESTUURSDIENST:
ZA5-58:45Kadoelen JO9-1-VVA/de Spartaan JO9-22AAcompetitie5-2 DOELTJES PLAATSEN, VASTZETTEN, NA AFLOOP WEGZETTEN
ZA5-58:45Kadoelen JO8-1-Kennemers JO8-12ABcompetitie5-2 DOELTJES PLAATSEN, VASTZETTEN, NA AFLOOP WEGZETTEN
ZA5-58:45Kadoelen JO8-2-RCZ JO8-22BCcompetitie5-2 DOELTJES PLAATSEN, VASTZETTEN, NA AFLOOP WEGZETTEN
ZA5-510:30Kadoelen MO11-3-BFC MO11-21Acompetitie
ZA5-512:15Kadoelen 2-ZCFC 21competitie

uit 

DAGDATUMTIJDTHUISTEAM UITTEAMSCHEIDSRECHTEROPMERKINGVELDTYPE
ZA5-59:00ADO'20 MO11-2-Kadoelen MO11-2competitiegras
ZA5-510:30WV-HEDW MO19-1-Kadoelen MO19-1competitiekunstgras
ZA5-512:00Real Sranang 45+2-Kadoelen 45+1competitiekunstgras
ZA5-512:30NFC MO15-1-Kadoelen MO15-2competitiekunstgras
ZA5-513:30HBOK 3-Kadoelen 3competitiekunstgras

 

 Jan Roor